24
Haz

Yalıkavak Marina Bodrum

Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA) 2018 Altın Çapa ödülü ve 5 Altın Çapa sertifikası sahibi Yalıkavak Marina, süperyat tesisleri ile, her boyuttan yatları ağırlamaktadır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, 140 metre uzunluğa kadar olan super yatlara hizmet verebilmektedir.

Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinası olarak, Yalıkavak Marina huzurlu ve sakin konumunu konforlu hizmet tesisleri ve tecrübeli teknik servislerle birleştiriyor.106 farklı markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, uluslararası ödül sahibi otellere ve çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina, Yalıkavak Marina Beach Hotel, Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile yıl boyunca birçok atkinlik ve aktivite organize etmektedir.

Proje Tanımı

Alışveriş merkezi ve Marina alanlarında kısmi renovasyon işleri sezon açılışından önce tamamlanarak hizmete alınmıştır.

24 günde tamamlanan proje, aşamalı olarak teslim edilmiştir. Bu süre içerisinde desteğini sağlayan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.