22
Ara

Billet Altunizade

Billet Car Rental ilk olarak İstanbul’ da kurulmuştur,

Hizmet kalitesi ve doğru hizmet anlayışıyla kısa bir süre sonra İzmir Çeşme, izmir Gaziemir, Milas Bodrum Havalimanında da faaliyet göstermeye başlamıştır, 2016 Mayıs ayı itibariyle Atatürk Havalimanı İç hatlar Terminalinde de Faaliyet göstermeye başlayacak olan Billet Car Rental tüm Türkiye’de şubeleşme çalışmalarına devam etmektedir.

Sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir, Gerek teknik altyapısı gerekse isabetli ekspertiz analizleriyle sektörde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır.

Çalışma ilkesi gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktadır.

Billet Car Rental Bireysel ya da Kurumsal Tüm müşterilerinin ihtiyaçlarınızı dinliyor, ve olası en uygun alternatifi sunmak için çalışıyor, Hayallerinizdeki, Tam da aklınızdaki araçları kiralıyor.

Ekonomik, Konfor ve lüx segment araçlarıyla ve birbirinden çeşitli araç seçenekleriyle Bireysel veya Kurumsal tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Proje Tanımı

Torlak Turizm bünyesinde İstanbul Altunizade’de yapılacak olan Billet araç kiralama acentesi konsept projesi 25 günde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Proje, 420 m2 alan üzerine, Billet acentesi, Mesul Müdür odası, Torlak Turizm acentesi, makam odası, hobi odası, mutfak, mescit, teras alanı olarak hazırlanmıştır.