28
Ağu

Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci 23 yıl önce Bahçeci Sağlık Grubu’nun temellerini atarken tek hedefi; bebek sahibi olamayan çiftlerin hem fiziksel hem duygusal süreçlerini destekleyen başarılı tüp bebek tedavileri gerçekleştirmekti. Bugün, 50.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumdur.

Başarılarını ülke sınırlarının dışına da taşıyarak 7 ülke 13 merkezde aynı kalite anlayışı ve etik değerlerle hizmet vermektedir.

Doktor, embriyolog, genetik uzman, psikolog ve hemşirelerden oluşan deneyimli ekibi, tanı ve tedavi protokollerini çiftlerin özel durum ve gereksinimleri çerçevesinde değerlendirerek kişiye özel tedaviler sunmaktadır.

Proje Tanımı

Bugüne kadar Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden gelen binlerce çiftin bebek hayallerini gerçekleştiren Bahçeci Sağlık Grubu, 2013 Ekim ayı itibariyle Doğu’nun en önemli merkezi olan Diyarbakır’da hizmet vermeye başlamıştır.

Bahçeci Diyarbakır Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi ve Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, 982m2’lik merkezinde Dünyada ve Bahçeci’nin 7 ülkedeki tüm merkezlerinde uyguladığı son teknikleri, 23 yıllık bilgi ve deneyimi ile sunmaktadır.

Merkezin tamamı yenilenerek bölge halkına en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmek adına bizi tercih etmiştir. Bu kapsamda 2019 yılının ilk günlerinde merkez yenilenerek hizmet vermeye devam edecektir.