Kısaca

2009 yılında başlayan mimarlık sürecimiz, 2020 yılında ivmelenerek devam etmektedir.

Bu güne kadar köklü markalar ile yapmış olduğumuz mimari çalışmaları başarı ile teslim etmiş ve devam eden süreçte tüm projeler başarı ile teslim edilmektedir.

703

tamamlanan mimari proje

23250

m2 üzerinde çalışma alanı

12

Dünya markası

7/24

Ekip desteği

Murat Saatçi

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Çankaya Üniversitesi, İç Mimarlık bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

  • Kişiye özel tasarımlar üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

İç Mimarlık, Konut, Ofis ve Mağazacılık sektöründe 8 yılı aşkın süredir 300’den fazla mağaza tasarım ve uygulama projelerinde yer alarak anahtar teslim çalışmalarda bulunmuştur. Bu süreç içerisinde konut ve 5000 m2 üzeri projelerin tasarım – uygulama ve koordinasyon faaliyetlerinde yer almıştır.

Damla Saatçi

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Karabük Üniversitesinden mezun olmuştur. Çalışma hayatına ünlü markaların tasarım ve uygulama çalışmalarını gerçekleştirerek devam etmektedir.

200 üzerinde mağaza, 53 konut projeleri ile yaşam alanlarınıza dokunmuş ve kullanıcılarının hayatlarına mutluluk katmıştır.

Meral Akçay

İç Mimar, Proje Direktörü, Feng Shui Mimarı

Yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atan mimar Meral Akçay, tasarım, konsept tasarımı aşaması ile başlayan teknik projelendirme, imalat ve uygulama süreçlerini takip ederek özel yaşam alanları yaratmayı amaçlamaktadır. 2016 yılının Türkiye’nin en iyi klasik konsept mimarı seçilmiştir.